Dom

Shanghai Aipu Ventilation Equipment Co., Ltd.

Kilka słów o nas
Chiny Shanghai Aipu Ventilation Equipment Co., Ltd. profil firmy
Chiny Shanghai Aipu Ventilation Equipment Co., Ltd. profil firmy
Chiny Shanghai Aipu Ventilation Equipment Co., Ltd. profil firmy
Chiny Shanghai Aipu Ventilation Equipment Co., Ltd. profil firmy
1 2 3 4

Shanghai Aipu Ventilation Equipment Co., Ltd.

Shanghai Aipu Ventilation Equipment Co., Ltd. znajduje się w Szanghaju, największym centrum gospodarczym w Chinach, które zawdzięcza bardzo wygodny transport do całego świata. Nasza firma powstała w 2008 roku i specjalizuje się w produkcji urządzeń wentylacyjnych i przemysłowych wentylatorów sufitowych. Z powodzeniem opracowaliśmy, zaprojektowaliśmy i wyprodukowaliśmy przemysłowy wentylator sufitowy AIPU KEJI oraz komercyjny wentylator sufitowy BLDC z zaawansowaną technologią amerykańską.

Nasz zespół zajmuje się rozwiązywaniem warsztatów przemysłowych, magazynów, miejsc publicznych i innych dużych przestrzeni do chłodzenia personelu, cyrkulacji powietrza, problemów z pyłem dymnym.

Serdecznie witamy klientów z kraju i zagranicy. A my dołożymy wszelkich starań, aby dostarczyć Ci produkty wysokiej jakości i naszą najlepszą obsługę dla Twojej pełnej satysfakcji. Mamy nadzieję, że pójdziemy w parze z wami i razem stworzymy wspaniałą przyszłość!

Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Dystrybutor / Hurtownik

Eksporter

Firma Handlowa

Sprzedawca

marki : aipukeji

Ilość pracowników : 100~120

Coroczne wyprzedaże : 500-800

Rok założenia : 2008

pc Export : 80% - 90%

Proces opracowywania Shanghai Aipu Ventilation Equipment, Ltd. W styczniu 2008 roku nasza firma została oficjalnie ustanowiona. Na początku ustanowienia firmy, biuro znajduje się w budynku 1, No5500 Yuanjiang Road, Minhang District, Shanghai. W związku z tym, że Shanghai Love Ventilation Equipment Co., Ltd. została założona na początku zarejestrowanego kapitału w wysokości 100 milionów euro, główny operował pierwszym głównym projektowaniem i budową urządzeń wentylacyjnych. W latach 2008-2009 firma podpisała kontrakt z fabryką samochodów SAIC Group Roewe. Budynki biurowe, stadiony, stadiony, centra handlowe, fabryki i inne projekty. W latach 2010-2011 firma Love Park podjęła się realizacji wielu projektów magazynowych, poprzez kilkuletni, intensywny rozwój, Park miłości w rozwoju biznesu, a także wzmocniła własne budowanie zespołów i zarządzanie korporacyjne, jakość inżynieryjną dla odpowiednich działów Kontynuuj. Pewnie, zrobiłeś wiele honoru: w sierpniu 2012 roku roczna wartość produkcji firmy przekroczyła wartość Wu Bai. 2012 dla "parku miłości firmy" jest punktem zwrotnym w przeszłości, burza przez rynek, aby spędzić najtrudniejszy czas, teraz zapoczątkował zbiory zbyt niezapomniany. The After lat doświadczenia, firma Love Park stworzył kompleksowy rozwój doskonałości i silny zespół konstrukcyjny. Październik 2013 r. Dzięki certyfikacji systemu jakości ISO, certyfikacji systemu zarządzania BHP ISO, certyfikacji systemu zarządzania jakością ISO. Love Park w szanghajskich departamentach administracji miejskiej, aby ustanowić dobry wizerunek dla drugiej części współpracy, ustanowił solidne podstawy; od listopada 2013 r. do tej pory zarejestrowany kapitał wzrósł z 1 miliona do 5 milionów juanów, całkowita produkcja firmy przekroczyła tysiąc Wu Bai milionów, Ogólna siła firmy znajduje się w czołówce branży, firma znacznie poprawia widoczność.

Usługowe

Shanghai Aipu Ventilation Equipment Co, Ltd. została założona w 2008 roku, jest profesjonalistą zaangażowanym w duży energooszczędny wentylator sufitowy, badania i rozwój urządzeń wentylacyjnych, projektowanie, produkcję i sprzedaż.

Po pierwsze, Wizja firmy: produkować najbardziej zadowolonych klientów, najbardziej pewny, najdoskonalszy produkt.

Po drugie, cele korporacyjne: aby stworzyć produkty najlepszej jakości, wykonaj najbardziej integralną część usługi.

Po trzecie, cele rozwojowe: stwórz "przemysł pierwszej klasy, zrób pierwszy na świecie.

Po czwarte, duch przedsiębiorczości: "jedność i ciężka praca, miłość i poświęcenie, pionierskie i innowacyjne, śmiałe dla świata.

"Jedność" jest podstawową ideologią przewodnią dobrego rozwoju przedsiębiorstw, poprzez komunikację, koordynację i współpracę, aby stworzyć uczciwe i sprawiedliwe otoczenie biznesowe, tworzenie się górnego i dolnego razem, ta sama sytuacja.

"Ciężka praca" musi być dokładna i skuteczna w pracy, w realizacji zadania mieć "mniej niż Wielki Mur nie-bohaterów", heroiczne uczucia, aby "nie kłaniać się, nie przyznawać się do porażki, suche łzy trzymajcie się "bohaterstwa, w opracowywaniu realistycznych celów scenicznych, aby zachęcić do odpowiedniego postępu, przeciwko stratom przesady.

"Dobroć" ma "ludzką naturę", przedsiębiorstwo składa się z ludzi, którzy naturalnie mają naturę ludzi. Czym więc jest "natura" kultury korporacyjnej? W istocie, kultura korporacyjna "natura" jest zorientowana na ludzi. Ale czym jest "zorientowane na ludzi" i "zarządzanie ludźmi", dzięki solidnemu systemowi opieki dla pracowników, aby czuć szacunek dla własnego biznesu, pomocy i opieki, aby pracownicy kochali biznes, kochali pracę, kochali przedsiębiorstwa takie jak dom . Zachowanie dobrych pracowników to największe bogactwo przedsiębiorstwa.

"Dedykacja" zorientowana na ludzi jest pod pewnymi warunkami, aby zmaksymalizować ochronę interesów każdego pracownika. Przesłanką jest to, że istnieje "pewien warunek", z którym ten warunek się nie narodził. Jest poleganie na każdym pracowniku, aby stworzyć firmę. Każdy musi ciężko pracować, aby przedsiębiorstwo mogło poświęcić swoje talenty i siłę, aby stworzyć ten warunek, aby wszyscy mogli czerpać największe korzyści.

"Pionierskie i innowacyjne" pionierskie i innowacyjne jest duszą rozwoju przedsiębiorczości, poprzez szeroką gamę badań naukowych i propozycje racjonalizacji personelu w celu osiągnięcia pełnej innowacji; poprzez zarządzanie pomysłami i środkami modernizacji, informacji i standaryzacji, w celu osiągnięcia innowacji technologicznych i innowacji w zakresie zarządzania; Rozległa wymiana i współpraca, aby osiągnąć nową współpracę technologiczną i sytuację, w której wszyscy zyskują.

"Odważ się na świat", bo świat jest przyczyną sukcesu źródła, odważysz się nauczyć, odważyć się na innowacje. Aby zmienić w studium i adaptacji, w adaptacji generacji i rozwoju, odwagę do podjęcia inicjatywy, aby dowiedzieć się, innowacji jako zdolność do pracy. Na zmieniającym się rynku, związek z przemysłem, gdy jakikolwiek pracownik firmy ma i powinien mieć odwagę do ducha świata.

Po piąte, podstawowe wartości przedsiębiorstwa: zadowolenie klienta, aby klienci byli zadowoleni, aby pracownicy byli zadowoleni.

Firma Zespół

企业 愿景

风行 天下 , 誉满全球。

Wizja firmy: Fan the World i Fame in the Globe.

企业 使命

制造 精良 产品 , 提供 优质服务。

Misja korporacyjna: Wytwarzaj wspaniałe produkty i oferuj doskonałe usługi.

企业 精神

„干”

Corporate Spirit: Po prostu zrób to!

核心 价值观

真诚 , 尊重 ; 专注 , 用心。

Podstawowe wartości: szczerość, szacunek; koncentracja, oddanie.

KONTAKT

Adres: Budynek. 5, nr 99, Shengta Road, Songjiang Dist. Szanghaj

Adres fabryczne:Budynek. 5, nr 99, Shengta Road, Songjiang Dist. Szanghaj

  • Tel:86--18964996520
  • Faks:86-21-51861099
  • Czas pracy:00:00-24:00
  • Mobile Site