Dom

Shanghai Aipu Ventilation Equipment Co., Ltd.

Kilka słów o nas
1 2 3 4

Shanghai Aipu Ventilation Equipment Co., Ltd.

Shanghai Aipu Ventilation Equipment Co., Ltd. znajduje się w Szanghaju, największym centrum gospodarczym w Chinach, które zawdzięcza bardzo wygodny transport do całego świata. Nasza firma powstała w 2008 roku i specjalizuje się w produkcji urządzeń wentylacyjnych i przemysłowych wentylatorów sufitowych. Z powodzeniem opracowaliśmy, zaprojektowaliśmy i wyprodukowaliśmy przemysłowy wentylator sufitowy AIPU KEJI oraz komercyjny wentylator sufitowy BLDC z zaawansowaną technologią amerykańską.

Nasz zespół zajmuje się rozwiązywaniem warsztatów przemysłowych, magazynów, miejsc publicznych i innych dużych przestrzeni do chłodzenia personelu, cyrkulacji powietrza, problemów z pyłem dymnym.

Serdecznie witamy klientów z kraju i zagranicy. A my dołożymy wszelkich starań, aby dostarczyć Ci produkty wysokiej jakości i naszą najlepszą obsługę dla Twojej pełnej satysfakcji. Mamy nadzieję, że pójdziemy w parze z wami i razem stworzymy wspaniałą przyszłość!

Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Dystrybutor / Hurtownik

Eksporter

Firma Handlowa

Sprzedawca

marki : aipukeji

Ilość pracowników : 100~120

Coroczne wyprzedaże : 500-800

Rok założenia : 2008

pc Export : 80% - 90%

Proces opracowywania Shanghai Aipu Ventilation Equipment, Ltd. W styczniu 2008 roku nasza firma została oficjalnie ustanowiona. Na początku ustanowienia firmy, biuro znajduje się w budynku 1, No5500 Yuanjiang Road, Minhang District, Shanghai. W związku z tym, że Shanghai Love Ventilation Equipment Co., Ltd. została założona na początku zarejestrowanego kapitału w wysokości 100 milionów euro, główny operował pierwszym głównym projektowaniem i budową urządzeń wentylacyjnych. W latach 2008-2009 firma podpisała kontrakt z fabryką samochodów SAIC Group Roewe. Budynki biurowe, stadiony, stadiony, centra handlowe, fabryki i inne projekty. W latach 2010-2011 firma Love Park podjęła się realizacji wielu projektów magazynowych, poprzez kilkuletni, intensywny rozwój, Park miłości w rozwoju biznesu, a także wzmocniła własne budowanie zespołów i zarządzanie korporacyjne, jakość inżynieryjną dla odpowiednich działów Kontynuuj. Pewnie, zrobiłeś wiele honoru: w sierpniu 2012 roku roczna wartość produkcji firmy przekroczyła wartość Wu Bai. 2012 dla "parku miłości firmy" jest punktem zwrotnym w przeszłości, burza przez rynek, aby spędzić najtrudniejszy czas, teraz zapoczątkował zbiory zbyt niezapomniany. The After lat doświadczenia, firma Love Park stworzył kompleksowy rozwój doskonałości i silny zespół konstrukcyjny. Październik 2013 r. Dzięki certyfikacji systemu jakości ISO, certyfikacji systemu zarządzania BHP ISO, certyfikacji systemu zarządzania jakością ISO. Love Park w szanghajskich departamentach administracji miejskiej, aby ustanowić dobry wizerunek dla drugiej części współpracy, ustanowił solidne podstawy; od listopada 2013 r. do tej pory zarejestrowany kapitał wzrósł z 1 miliona do 5 milionów juanów, całkowita produkcja firmy przekroczyła tysiąc Wu Bai milionów, Ogólna siła firmy znajduje się w czołówce branży, firma znacznie poprawia widoczność.

Usługowe

Shanghai Aipu Ventilation Equipment Co, Ltd. została założona w 2008 roku, jest profesjonalistą zaangażowanym w duży energooszczędny wentylator sufitowy, badania i rozwój urządzeń wentylacyjnych, projektowanie, produkcję i sprzedaż.

Po pierwsze, Wizja firmy: produkować najbardziej zadowolonych klientów, najbardziej pewny, najdoskonalszy produkt.

Po drugie, cele korporacyjne: aby stworzyć produkty najlepszej jakości, wykonaj najbardziej integralną część usługi.

Po trzecie, cele rozwojowe: stwórz "przemysł pierwszej klasy, zrób pierwszy na świecie.

Po czwarte, duch przedsiębiorczości: "jedność i ciężka praca, miłość i poświęcenie, pionierskie i innowacyjne, śmiałe dla świata.

"Jedność" jest podstawową ideologią przewodnią dobrego rozwoju przedsiębiorstw, poprzez komunikację, koordynację i współpracę, aby stworzyć uczciwe i sprawiedliwe otoczenie biznesowe, tworzenie się górnego i dolnego razem, ta sama sytuacja.

"Ciężka praca" musi być dokładna i skuteczna w pracy, w realizacji zadania mieć "mniej niż Wielki Mur nie-bohaterów", heroiczne uczucia, aby "nie kłaniać się, nie przyznawać się do porażki, suche łzy trzymajcie się "bohaterstwa, w opracowywaniu realistycznych celów scenicznych, aby zachęcić do odpowiedniego postępu, przeciwko stratom przesady.

"Dobroć" ma "ludzką naturę", przedsiębiorstwo składa się z ludzi, którzy naturalnie mają naturę ludzi. Czym więc jest "natura" kultury korporacyjnej? W istocie, kultura korporacyjna "natura" jest zorientowana na ludzi. Ale czym jest "zorientowane na ludzi" i "zarządzanie ludźmi", dzięki solidnemu systemowi opieki dla pracowników, aby czuć szacunek dla własnego biznesu, pomocy i opieki, aby pracownicy kochali biznes, kochali pracę, kochali przedsiębiorstwa takie jak dom . Zachowanie dobrych pracowników to największe bogactwo przedsiębiorstwa.

"Dedykacja" zorientowana na ludzi jest pod pewnymi warunkami, aby zmaksymalizować ochronę interesów każdego pracownika. Przesłanką jest to, że istnieje "pewien warunek", z którym ten warunek się nie narodził. Jest poleganie na każdym pracowniku, aby stworzyć firmę. Każdy musi ciężko pracować, aby przedsiębiorstwo mogło poświęcić swoje talenty i siłę, aby stworzyć ten warunek, aby wszyscy mogli czerpać największe korzyści.

"Pionierskie i innowacyjne" pionierskie i innowacyjne jest duszą rozwoju przedsiębiorczości, poprzez szeroką gamę badań naukowych i propozycje racjonalizacji personelu w celu osiągnięcia pełnej innowacji; poprzez zarządzanie pomysłami i środkami modernizacji, informacji i standaryzacji, w celu osiągnięcia innowacji technologicznych i innowacji w zakresie zarządzania; Rozległa wymiana i współpraca, aby osiągnąć nową współpracę technologiczną i sytuację, w której wszyscy zyskują.

"Odważ się na świat", bo świat jest przyczyną sukcesu źródła, odważysz się nauczyć, odważyć się na innowacje. Aby zmienić w studium i adaptacji, w adaptacji generacji i rozwoju, odwagę do podjęcia inicjatywy, aby dowiedzieć się, innowacji jako zdolność do pracy. Na zmieniającym się rynku, związek z przemysłem, gdy jakikolwiek pracownik firmy ma i powinien mieć odwagę do ducha świata.

Po piąte, podstawowe wartości przedsiębiorstwa: zadowolenie klienta, aby klienci byli zadowoleni, aby pracownicy byli zadowoleni.

Firma Zespół

企业 愿景

风行 天下 , 誉满全球。

Wizja firmy: Fan the World i Fame in the Globe.

企业 使命

制造 精良 产品 , 提供 优质服务。

Misja korporacyjna: Wytwarzaj wspaniałe produkty i oferuj doskonałe usługi.

企业 精神

„干”

Corporate Spirit: Po prostu zrób to!

核心 价值观

真诚 , 尊重 ; 专注 , 用心。

Podstawowe wartości: szczerość, szacunek; koncentracja, oddanie.

KONTAKT

Adres: Budynek. 5, nr 99, Shengta Road, Songjiang Dist. Szanghaj

Adres fabryczne:Budynek. 5, nr 99, Shengta Road, Songjiang Dist. Szanghaj

  • Tel:86--18964996520
  • Faks:86-21-51861099
  • Czas pracy:00:00-24:00
  • Mobile Site