Dom

Shanghai Aipu Ventilation Equipment Co., Ltd. Wycieczka po fabryce

Orzecznictwo
Chiny Shanghai Aipu Ventilation Equipment Co., Ltd. Certyfikaty
Opinie klientów
Bóg pomaga tym, którzy pomagają sobie.

—— SYSPEX MECHATRONIC (M) SDN BHD

Na spotkaniu biznesowym, twój przystojny sposób, ciepła twarz, wielka odwaga ... Nadal jestem przede mną, jestem dumny z posiadania takich przyjaciół jak ty. Niech gęsi przekazują książkę i wymieniają informacje. W sumie rozmawiamy o świecie, aby zobaczyć tysiące ludzi. Otwórz umysły i zobacz czarodziejów w trudach.

—— Liberty Outlets Philippines In

Ogień jest próbą złota; przeciwności jest testem silnego człowieka.

—— LES INDUSTRIES HARNOIS INC.

Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna
  Shanghai Aipu Ventilation Equipment Co., Ltd znajduje się w Szanghaju, największym centrum gospodarczym w Chinach, które zawdzięcza bardzo wygodny transport do całego świata. Nasza firma powstała w 2006 roku i specjalizuje się w produkcji urządzeń wentylacyjnych i przemysłowych wentylatorów sufitowych. Z powodzeniem opracowaliśmy, zaprojektowaliśmy i wyprodukowaliśmy przemysłowy wentylator sufitowy AIPU KEJI oraz komercyjny wentylator sufitowy BLDC z zaawansowaną technologią amerykańską.

  Nasz zespół zajmuje się rozwiązywaniem warsztatów przemysłowych, magazynów, miejsc publicznych i innych dużych przestrzeni do chłodzenia personelu, cyrkulacji powietrza, problemów z pyłem dymnym.

  Serdecznie witamy klientów z kraju i zagranicy. A my dołożymy wszelkich starań, aby dostarczyć Ci produkty wysokiej jakości i naszą najlepszą obsługę dla Twojej pełnej satysfakcji. Mamy nadzieję, że pójdziemy w parze z wami i razem stworzymy wspaniałą przyszłość!

 • OEM / ODM
  Dzięki naszemu silnemu zespołowi inżynierów do spraw badań i rozwoju, bogatemu doświadczeniu, pełnej cenie i doskonałej obsłudze, wybór współpracy z naszą firmą jest właściwym i najlepszym wyborem. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej fabryki w dowolnym czasie i zapytań.

Szczegóły kontaktu
Shanghai Aipu Ventilation Equipment Co., Ltd.

Faks: 86-21-51861099

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

KONTAKT

Adres: Budynek. 5, nr 99, Shengta Road, Songjiang Dist. Szanghaj

Adres fabryczne:Budynek. 5, nr 99, Shengta Road, Songjiang Dist. Szanghaj

 • Tel:86--18964996520
 • Faks:86-21-51861099
 • Czas pracy:00:00-24:00
 • Mobile Site